DOLAR
32,3797
% -0.19
EURO
34,7311
% -0.04
STERLIN
40,6240
% 0.12
FRANG
35,4846
% 0.03
ALTIN
2.433,23
% -0,22
BITCOIN
62.807,16
-1.318
14:22
İmamoğlu’ndan AK Partili Yıldız’a Teşekkür: “Bu Görüntü Toplumun Arzu Ettiği Türkiye’dir”
14:18
Yazar Alev Alatlı Son Yolculuğuna Uğurlandı
14:09
Gebze’deki Kimya Fabrikasında Yangın: Müdahale Devam Ediyor, Can Kaybı ve Yaralı Yok
16:01
İyi Parti’nin Ankara adayını açıklayacağı tarih belli oldu
16:01
Irak’ta terör zirvesi: MİT Başkanı İbrahim Kalın, Irak Cumhurbaşkanı ile görüştü
16:01
Edirne donuyor! Vatandaşlar buz tutan havuzdan su alamadı…
16:01
Ankara Bilkent Şehir Hastanesinde geçen yıl 6,5 milyon muayene yapıldı
15:58
Emeklinin gözü TBMM’de: Ek zam Meclis’e gelecek
15:58
Uşak’ta otomobilde yapılan aramada 100 ruhsatsız tabanca bulundu
10:43
İstanbul’da terör örgütüne operasyon! Çok sayıda gözaltı var
Ekonomi
CANLI BORSA
Finans
Gündem
Dünya
Politika
Magazin
Spor
Sektörel Haberler
Röportajlar
Yaşam
Turizm
Kültür- Sanat
Teknoloji
Otomobil
Güzellik
Kadın
Sağlık
Yerel Haberler
Adana
Adıyaman
BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİN
E- KİTAP
Ekonomi
CANLI BORSA
Finans
Gündem
Dünya
Politika
Magazin
Spor
Sektörel Haberler
Röportajlar
Yaşam
Turizm
Kültür- Sanat
Teknoloji
Otomobil
Güzellik
Kadın
Sağlık
Yerel Haberler
Adana
Adıyaman
BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİN
E- KİTAP
GİRİŞ YAP
ÜYE OL
Turkiye - Süper Lig
20:00
Vavacars Karagümrük
20:00
Bitexen Antalyaspor
İspanya - LaLiga
22:00
Barcelona
22:00
Valencia
İtalya - Serie A
21:45
Genoa GFC
21:45
Cagliari Calcio
Portekiz - Liga Portugal
22:15
Estrela Amadora
22:15
SC Farense
Rusya - Premier Lig
13:00
PFK Krylia Sovyetov Samara
0 : 0
FK Krasnodar
15:15
FK Rubin Kazan
1 : 1
Ural Ekaterinburg
17:30
FK Sochi
0 : 0
FC Fakel Voronezh
19:45
FK Rostov
19:45
FC Orenburg
İngiltere - Championship
22:00
Preston North End
22:00
Leicester City FC
İspanya - LaLiga 2
21:30
Racing Club de Ferrol
21:30
CD Mirandes
Fransa - Ligue 2
21:45
USL Dunkerque
21:45
Auxerre
Fransa - Ulusal
22:00
Nimes Olympique
22:00
Red Star FC
İtalya - Bahar Şampiyonası
15:30
UC Sampdoria
15:30
AS Roma
19:00
Juventus Turin
19:00
Torino FC
Hollanda - Eerste Divisie
21:00
Jong FC Utrecht
21:00
ADO Den Haag
21:00
FC Emmen
21:00
Helmond Sport
Belçika - U21 Pro Ligi
21:00
Lierse SK
21:00
Jeugd KV RS Waasland Beveren
Rusya - 1. Liga
17:00
Chernomorets Novorossijsk
0 : 0
FC Dynamo-Makhachkala
Suudi Arabistan - 1.Lig
19:10
AL Arabi (SA)
19:10
Ohod Medina
19:10
Al-Faisaly FC
19:10
Al-Ain FC (SA)
20:50
Hajer FC
20:50
AL Adalh FC
ABD - ABD NPSL
01:00
Glendale Lions FC
0 : 3
FC Arizona
01:00
Las Vegas Knights FC
01:00
Fcaz Tucson
05:00
San Ramon FC
3 : 2
Oakland SC
ABD - MLS Next Pro
00:00
New York Red Bulls II
0 : 2
Columbus Crew 2
00:00
Sporting Kansas City II
4 : 1
Minnesota United FC 2
03:30
North Texas SC
2 : 2
Houston Dynamo 2
05:00
Real Monarchs SLC
1 : 0
Vancouver Whitecaps FC II
ABD - NISA
03:00
Irvine Zeta FC
4 : 0
Arizona Monsoon FC
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
00:00
Gotham FC
1 : 1
Racing Louisville FC
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
00:00
CA River Plate (Arg)
00:00
Rosario Central
21:00
CD UAI Urquiza
21:00
Belgrano de Cordoba
Arjantin - Primera B
21:30
Sacachispas FC
21:30
Villa Dalmine
Arjantin - Primera C
21:30
Centro Espanol
21:30
Deportivo Paraguayo
21:30
CA Claypole
21:30
CS Barracas
Arjantin - Primera Nacional
01:10
CA All Boys
0 : 0
Chacarita Juniors
03:10
Racing De Cordoba
1 : 0
Quilmes Atletico Club
Arjantin - Torneo Federal A
01:00
CD Santamarina Tandil
0 : 0
Club Cipolletti
Arnavutluk - Kategoria e Pare
16:00
KF Bylis Ballsh
16:00
Flamurtari Vlore
19:00
Af Elbasani
19:00
FK Vora
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
11:00
SWQ Thunder FC
11:00
Broadbeach United
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
13:15
FC Bulleen Lions
13:15
FV Emerging
Azerbaycan - Premier Lig
18:00
Zira FK
0 : 0
ARAZ NAKCHIVAN PFK
Bolivya - Profesyonel Lig
01:00
Independiente Petrolero
3 : 1
San Antonio Bulo Bulo
Bosna Hersek - Premier Lig
17:30
FK Tuzla City
1 : 0
FK IGMAN KONJIC
Brezilya - Brasileiro Seri A2, Kadınlar
21:00
UDA AL
21:00
SC Recife PE
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
Mixto MT
1 : 1
CRA Catalano GO
Brezilya - Brasilero Seri B
00:30
Goias EC GO
3 : 0
AA Ponte Preta SP
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
Fortaleza EC CE
1 : 1
Red Bull Bragantino SP
00:30
EC Juventude RS
1 : 1
CA Paranaense PR
02:00
SC Internacional RS
1 : 1
AC Goianiense GO
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
21:00
CR Flamengo RJ
21:00
Santos FC SP
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00
Botafogo FC PB
1 : 1
SER Caxias do Sul RS
01:30
Volta Redonda FC RJ
2 : 1
Floresta EC CE
Bulgaristan - Parva Liga
17:45
FC CSKA 1948
0 : 1
FC Arda Kardzhali
20:15
PFK Beroe Stara Zagora
20:15
SFC Etar Veliko Tarnovo
Danimarka - Süperlig
20:00
Silkeborg IF
20:00
FC Midtjylland
Ekvador - LigaPro Primera A
02:00
CS Emelec
1 : 1
Barcelona SC
El Salvador - Premier Lig, Kapanış
00:00
Once Deportivo de Ahuachapan
0 : 0
CD Fas
00:30
CD Aguila
3 : 1
CD Dragon
El Salvador - Segunda Division
00:00
CD Racing Junior de Armenia
1 : 1
CD Titan
00:00
CD San Pablo Municipal
4 : 0
Csd Vendaval
Endonezya - Liga 1
11:00
Persikabo 1973
3 : 4
Barito Putera
Ermenistan - Birinci Lig
15:00
Onor
15:00
FC Alashkert Yerevan 2
Faroe Adaları - Premier Lig
20:00
07 Vestur Sorvagur
20:00
HB Torshavn
20:00
B36 Torshavn
20:00
IF Fuglafjordur
21:00
Skala IF
21:00
B68 Toftir
21:00
NSI Runavik
21:00
Vikingur Gota
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
Esbo Bollklubb
18:30
Tampereen Ilves 2
Finlandiya - Suomen Kupası
20:00
Kontu
20:00
Grankulla IFK
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
SJK Akatemia
18:30
Turun Palloseura
Gana - Premier Lig
18:00
Nsoatreman FC
0 : 0
Bofoakwa Tano
Guatemala - Liga Nacional, Kapanış
03:00
Antigua GFC
2 : 1
H. Xinabajul
Güney Afrika - Premiership
20:30
Mamelodi Sundowns
20:30
TS Galaxy FC
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
Mumbai City FC
0 : 0
FC Goa
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
00:30
CD Olimpia Tegucigalpa
2 : 0
CD Victoria La Ceiba
00:30
CD Vida La Ceiba
1 : 2
FC Motagua Tegucigalpa
00:30
CD Genesis
1 : 0
Lobos UPNFM
00:30
CD Marathon San Pedro Sula
2 : 1
Olancho FC
00:30
CD Real Sociedad Tocoa
2 : 1
Real CD Espana San Pedro Sula
İngiltere Amator - Premier Lig 2
14:00
Southampton FC
14:00
Manchester United FC
21:00
Derby County
21:00
FC Everton
21:00
West Bromwich Albion
21:00
Leeds United
21:00
Wolverhampton Wanderers FC
21:00
Brighton and Hove Albion
21:00
Crystal Palace FC
21:00
Tottenham Hotspur FC
21:00
Newcastle United FC
21:00
Aston Villa FC
İngiltere Amator - Professional Development Ligi
13:00
Sheffield Wednesday Yedekler
0 : 1
Swansea City
15:00
Crewe Alexandra
15:00
Charlton Athletic
15:00
Wigan Athletic
15:00
Watford FC
21:00
Birmingham City
21:00
Bournemouth
İrlanda - Premier Lig
22:00
Shamrock Rovers
22:00
Drogheda United
İsrail - Premier Lig
20:00
Hapoel Beer Sheva FC
20:00
Bnei Sakhnin FC
20:30
Hapoel Haifa FC
20:30
Maccabi Haifa FC
İsveç - Allsvenskan
20:00
IF Elfsborg
20:00
IK Sirius
20:00
Mjallby AIF
20:00
Kalmar FF
20:00
IF Brommapojkarna
20:00
IFK Goteborg
20:10
Hammarby IF
20:10
Vasteras SK
İsveç - Superettan
20:00
Trelleborgs FF
20:00
Degerfors IF
İzlanda - Besta deild
21:00
Valur Reykjavik
21:00
Fram Reykjavik
22:15
Fylkir Reykjavik
22:15
Stjarnan Gardabae
Japonya - Nadeshiko Ligi, 1. Lig, Kadınlar
09:00
AS Harima Albion
2 : 0
Shizuoka SSU Bonita
Kanada - Kanada Premier Lig
00:00
Cavalry FC
0 : 0
Pacific FC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
17:00
Othellos Athienou
1 : 1
AEZ Zakakiou
19:30
Doxa Katokopias
19:30
AEL Limassol
19:30
Apollon Limassol
19:30
Karmiotissa FC
Kolombiya - Liga Femenina
00:00
Cucuta Deportivo FC Sa
0 : 0
Alianza FC
04:00
CD La Equidad
1 : 2
Asociacion Deportivo Pasto
Kolombiya - Primera A, Apertura
01:00
Rionegro Aguilas
1 : 1
Fortaleza FC
01:00
AD Cali
0 : 0
CD Junior FC
01:00
Envigado FC
0 : 1
Independiente Medellin
01:00
Jaguares de Cordoba
1 : 0
Independiente Santa Fe
01:00
CD La Equidad
0 : 2
CS Deportes Pereira
01:00
Millonarios FC
3 : 0
Boyaco Chico FC
01:00
CD Once Caldas
0 : 0
America de Cali
01:00
CA Bucaramanga
1 : 0
Alianza FC Valledupar
Kolombiya - Primera B
02:00
Union Magdalena
2 : 0
CD Atletico Huila
03:00
Deportes Quindio
1 : 0
Llaneros FC
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
01:00
Deportivo Saprissa San Jose
4 : 1
AD Guanacasteca
Kuveyt - Premier Lig
17:30
Kazma SC
17:30
AL-Shabab Kuwait
18:55
Qadsia SC
18:55
Al Nasr SC
20:15
Khaitan SC
20:15
Al Jahra
Litvanya - 1 Lyga
18:00
FK Banga B
18:00
FK Panevezys B
19:00
Hegelmann Litauen B
19:00
FK Kauno Zalgiris B
Litvanya - II Lyga
18:00
Vilnius FK Zalgiris B
18:00
FC Neptunas B
Macaristan - NB 2
21:00
FC Ajka
21:00
Nyiregyhaza Spartacus FC
Meksika - Liga de Expansion MX, Kapanış
02:00
Atlante FC
2 : 1
Cancun FC
04:05
Leones Negros UDEG
3 : 0
CD Mineros de Zacatecas
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Kapanış
02:00
Atletico San Luis
2 : 2
Puebla FC
02:00
CD Guadalajara
4 : 0
Cruz Azul
04:06
Mazatlan FC
2 : 7
Pumas Unam
Meksika - Liga MX, Kapanış
03:00
Necaxa
2 : 5
CF Monterrey
03:00
Club Santos Laguna
0 : 3
Atletico San Luis
Mısır - 2. Division A
16:30
Gazl Kafr Eldwar
16:30
Proxy SC
16:30
Petrojet Fc
16:30
Wadi Degla Sc
16:30
Alqana
16:30
El Sekka El Hadid
16:30
Tanta Fc
16:30
Haras El Hodood
16:30
Ghazl El Mahallah
16:30
La Viena FC
Mısır - Premier Lig
19:00
Ceramica Cleopatra
19:00
Pharco FC
Nijerya - Premier League
18:00
Bayelsa United FC
18:00
Rivers United FC
Nikaragua - Premier Lig
00:00
ART Municipal Jalapa
1 : 0
Diriangen FC
04:00
Unan Managua
6 : 3
HYH Sebaco FC
04:00
CD Walter Ferretti
1 : 0
CD Ocotal
Norveç - 2. Lig Grup 1
14:00
Viking (A)
2 : 2
Brattvag
17:00
SK Brann 2
1 : 4
FK Eik-Toensberg
Norveç - 3. Küme Grup 2
18:00
Sola FK
18:00
Odds BK II
19:00
FK Vidar
19:00
Sandefjord Fotball 2
Norveç - 3. Küme Grup 3
20:00
Nordstrand
20:00
Mjoendalen 2
20:00
Sarpsborg 08 2
20:00
Asker Fotball
20:15
KFUM 2
20:15
Skeid Fotball 2
Norveç - 3. Küme Grup 4
19:00
Lillestrom (A)
19:00
Stromsgodset 2
Norveç - 3. Küme Grup 5
19:00
Kristiansund BK 2
19:00
Aalesund 2
20:00
Molde (A)
20:00
Hoedd IL 2
Paraguay - Division de Honor, Açılış
00:30
Club Guarani
3 : 1
Nacional Asuncion
00:30
CS 2 de Mayo
2 : 0
Libertad Asuncion
03:00
Cerro Porteno
4 : 0
Club General Caballero JLM
Peru - Liga 1
01:30
Melgar
1 : 0
Alianza Lima
04:00
Universitario de Deportes
6 : 0
Comerciantes Unidos
04:00
Deportivo Garcilaso
1 : 1
Los Chankas CYC
Peru - Segunda Division
21:00
AD Cantolao
21:00
Em Deportivo Binacional
23:30
FC San Marcos
23:30
FC Carlos Stein
Polonya - Ekstraklasa
20:00
Puszcza Niepolomice
20:00
Korona Kielce
Polonya - I Liga
19:00
LKS Lodz II
19:00
Olimpia Grudziadz
19:15
Stomil Olsztyn
19:15
Lech II Poznan
Polonya - I Ligi
19:00
Odra Opole
19:00
Motor Lublin
19:00
Chrobry Glogow
19:00
Wisla Plock
Romanya - Liga 2
15:00
CS Corvinul 1921 Hunedoara
3 : 1
CSC 1599 Selimbar
Romanya - Superliga
17:30
Petrolul Ploiesti
1 : 1
FC Botosani
20:30
Rapid Bucuresti 1923
20:30
CS Universitatea Craiova 1948
Şili - Premier Lig
01:10
Colo Colo
3 : 1
Deportes Union La Calera
03:30
Deportes Iquique
2 : 1
Palestino
Şili - Primera B
01:00
Union San Felipe
1 : 2
CSD Rangers
Slovenya - PrvaLiga
18:30
Mura Murska Sabota
18:30
Aluminij Kidricevo
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Jkt Tanzania
2 : 1
Mtibwa Sugar FC
Tayland - Thai League 1
14:30
Bangkok United FC
0 : 0
Prachuap FC
Ukrayna - Premier Lig
18:00
FC Polissya Zhytomyr
0 : 0
FC Vorskla Poltava
Uluslararası Gençlik Ligi - U23 AFC Asya Kupası
17:00
Endonezya
0 : 0
Özbekistan
20:30
Japonya
20:30
Irak
Uruguay - Premier Lig
00:00
CA Cerro
1 : 2
Club Nacional de Football
02:30
Defensor Sporting
2 : 2
Montevideo Wanderers
21:00
Racing Club Montevideo
21:00
CA Fenix Montevideo
Venezuela - Premier Lig
00:00
Carabobo FC
2 : 1
Portuguesa FC
02:30
Academia Puerto Cabello
1 : 1
Angostura FC
Vietnam - Vietnam Kupası
14:00
Clb Bd Dong A Thanh Hoa
14:00
Hai Phong FC
Yunanistan - Süper Lig 2
16:00
Ionikos Nikea
0 : 2
Athens Kallithea FC
16:00
Eolikos
1 : 2
PAOK Thessaloniki B